Zebranie sprawozdawcze za 2022 rok

W dniu 11-12-2022 roku o godzinie 9;30 w drugim terminie ,w nowej siedzibie koła przy ul. Parkowej 3 na II piętrze ,odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Koła 33 PZW w Tuszynie. W zebraniu wzięło udział 15 członków oraz gość z ramienia Okręgu PZW Piotrków Trybunalski ,kolega Grzegorz Cieniewski.Zebranie otworzył prezes Andrzej Nowak,który przywitał zebranych i w krótkich słowach zdał relację z pracy koła.
Kolega Grzegorz Cieniewski zrelacjonował sytuację w naszym związku na poziomie Zarządu Okręgu,w relacjach z Wodami Polskimi i co dzieje się w innych ościennych kołach. Wręczył także odznaczenia wędkarskie ,,Brązowe Odznaki PZW'kolegom : Dariuszowi Cholewa i Sławomirowi Janek.
Zebranych interesowały także: opłaty ,wielkości zarybień i zmiany w przepisach na nadchodzący sezon. Ustaliliśmy wspólnie terminarz zawodów na 2023 rok , o których informować będziemy w stosownym terminie na stronie koła.Rozmawialiśmy o sprawach interesujących wędkarzy i o ciekawych łowiskach w naszym regionie.Delegat z ramienia okręgu poinformował zebranych o częstotliwości i wielkości zarybień  w wodach naszego okręgu i łowiskach z których korzystamy.
Po prawie dwugodzinnych obradach i wyczerpaniu tematów prowadzący zakończył zebranie . Rozstaliśmy się w koleżeńskiej atmosferze, życząc sobie obfitych połowów i rekordowych ryb w 2023 roku.